Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ LN1134A182MR LN1134A182 1134A182 SOT-23-5L

Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ LN1134A182MR LN1134A182 1134A182 SOT-23-5L

Достапно за нарачка
DEN 662.40
Достапност:


LN1134 A182 MR LN1134 A182 1134 A182 SOT-23-5 L

За производот

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Orginal број
Тип:
IC
Примена:
сите

Избор на клиент