130x80x55mm Правоаголник корисни чај железо случај / чување / сребрена чај калај кутија / трговија на големо со бамбус маска

130x80x55mm Правоаголник корисни чај железо случај / чување / сребрена чај калај кутија / трговија на големо со бамбус маска

Достапно за нарачка
DEN 1181.76
Достапност:


Производ големина : L : 130mm W : 80mm H : 55мм
Драги пријатели : бидејќи на материјал за калај кутија simetimes имаат вдлабнатини во транзит.се разбира.Нашите пакување е многу добар.Но беше штета кога ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Јас ќе се справи со тоа.Ние ќе ви даде задоволителен заклучок.Ве молиме не го остави лоша проценка.Евалуацијата е навистина важно за нас.многу благодарам!

За производот

боја:
Злато, Сребро.
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
1
Метал Тип:
Железо
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
Fr калај пакување
Број На Модел На:
269
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Метал
Производот:
Канцеларија Организатор
Спецификација:
130*80*55mm
Капацитет:
130*80*55мм
is_customized:
Yes

Избор на клиент