SMJEL Мода Накит Едноставна Бранеа Бар Студ Обетки за Жените Долго Бар Studs Деверуша Подароци SYED071
Новак - 35 %

SMJEL Мода Накит Едноставна Бранеа Бар Студ Обетки за Жените Долго Бар Studs Деверуша Подароци SYED071

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 93.00
Достапност:


За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SMJEL
Број На Модел На:
SYED071
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
еко-пријателски материјал:
доведе&никел слободни
Обликот:
долго бар
Продажба Начин:
малопродажната/трговија на големо
Материјал:
Никој

Избор на клиент