Жените Cardigan Џемпер Година Мода Есен Зима Долг Ракав Цврст Боја Лабава Дебели Плетени Јакна женски Џемпери Грб

Жените Cardigan Џемпер Година Мода Есен Зима Долг Ракав Цврст Боја Лабава Дебели Плетени Јакна женски Џемпери Грб

Достапно за нарачка
DEN 1062.24
Достапност:


ГОЛЕМИНА
Биста
Рамо
Должина
Sleeve
1 CM=0.39 ВО
1 IN=2.54 СМ
една големина
110 CM
65 CM
66 CM 33 CM
1 : Ова облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.2") разликите поради рачни мерења на локации, и да го провери над детални мерења да се избере правилната големина.
2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Ви благодариме за вашето разбирање.
1, ги прифаќа paypal и сите големи кредитни картички се прифатени од страна на безбедност уплатата чувар 2, клиентите треба да се плати во рок од три дена. 3, ако не можете веднаш по исходот, ве молиме почекајте неколку минути, а потоа се обиде на плаќање мора да бидат завршени во рок од 3 дена Превозот 1.во светот превозот. (освен во некои земји) 2, исплата потврда навремена обработка. 3. Ние, главно, преку Кина Пост воздух брод проект (бесплатен превозот, потребата за 15-30 работни дена). 4. Ве молиме бидете сигурни дека вашата поштенска информации се точни. Повратни информации 1. Ако сте задоволни од нашите услуги и производи, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. 2. Ве молиме контактирајте со нас да се реши проблемот на напуштање на неутрален или негативен фидбек, Ако не сте задоволни со нашите производи. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер,Лен
Тип На Објект:
Cardigans
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Отворете Бод
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
YQ011

Избор на клиент