P01653 Rivca 18mm Ѓумбир Snap Копчето Pendant Накит Кристал Гроздобер Ѓердан За Жените Подароци Со Нерѓосувачки Челик Синџир
Новак - 30 %

P01653 Rivca 18mm Ѓумбир Snap Копчето Pendant Накит Кристал Гроздобер Ѓердан За Жените Подароци Со Нерѓосувачки Челик Синџир

Достапно за нарачка
DEN 181.44
DEN 127.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
Mixcolour
Должина:
80cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Snap Копчето
Синџир Тип:
Монистра
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
одговара 18mm Snap копчето
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Pendant Големина:
одговара 18mm Snap копчето
Пол:
Жените
Функција:
rivca копчето
Компатибилност:
18mm/20mm snap копчето
синџир:
80см Нерѓосувачки Челик Синџир

Избор на клиент