NULLA Карбонски Влакна Светлата Светилка Switch Копчето Покрие Декорација Намали За BMW Серија 3 F30 F31 F34 GT 320i 316i Внатрешни работи Лиење
Новак - 38 %

NULLA Карбонски Влакна Светлата Светилка Switch Копчето Покрие Декорација Намали За BMW Серија 3 F30 F31 F34 GT 320i 316i Внатрешни

Достапно за нарачка
DEN 792.00
DEN 491.00
Достапност:


Автомобил Стил на карбонски влакна Светлата Прекинувач Поклопец Декорација Намали За BMW Серија 3 F30 F31 GT 320i 316i

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
14cm
Име На Модел:
16031715
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
NULLA
Модел Година:
2013-2015
Автомобил модел:
За BMW 3 4 Series GT
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Специјални Функции:
Декорација
Материјал:
Јаглерод Влакна
Објектот Должина:
14cm
Објектот Дијаметар:
9cm
Автомобил Производител:
BMW

Избор на клиент