8*11mm D30 L35 Алуминиум Полиуретан Слива во Облик на Стегање Флексибилни Вратило Спојка Спојка Енкодер CNC Stepper Мотор

8*11mm D30 L35 Алуминиум Полиуретан Слива во Облик на Стегање Флексибилни Вратило Спојка Спојка Енкодер CNC Stepper Мотор

Достапно за нарачка
DEN 230.40
Достапност:

Забелешка : Секој обид за 1 Парче. Фотографијата е само како референца,вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
D1x D2 : 8*11mm
Дијаметар : 30мм
Должина : 35mm
Материјал : алуминиум легура
Пакет се вклучени :
1x спојка

За производот

Флексибилен или Цврсти:
Флексибилен
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
стандардно
Материјал:
стандардно

Избор на клиент