(5piece) Нов KB9012QF A3 QFP-128 Чипсет

(5piece) Нов KB9012QF A3 QFP-128 Чипсет

Достапно за нарачка
DEN 320.64
Достапност:


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KB9012QF А3
Примена:
компјутер
Пакет:
QFP-128

Избор на клиент