Морска ѕвезда и conch Гроздобер уметност отпечатоци Гроздобер дома декор Платно ѕид Постер на ѕид слика Не Врамени
Новак - 35 %

Морска ѕвезда и conch Гроздобер уметност отпечатоци Гроздобер дома декор Платно ѕид Постер на ѕид слика Не Врамени

Достапно за нарачка
DEN 480.00
DEN 312.00
Достапност:


За производот

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 16x20, 24X32
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Американски Стил
Бренд Име:
buzart
оригиналниот:
Yes
Материјал:
Памук
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент