ROLECOS 2017 Фестивал Октоберфест Средновековниот Жените Долго Црвени Фустани Баварскиот Пиво Девојка Костим Карневал Партија Фустани Фенси
Новак - 20 %

ROLECOS 2017 Фестивал Октоберфест Средновековниот Жените Долго Црвени Фустани Баварскиот Пиво Девојка Костим Карневал Партија

Достапно за нарачка
DEN 2633.76
DEN 2107.00
Достапност:


2016 Година Германскиот Октоберфест Жените Долг Црвен Фустан Баварскиот Пиво Девојка Костим Секси Фестивал Октоберфест Карневал Партија Фенси Облека
Ликови : Жените Долг Фустан
Вклучува : Фустан
Состав : Памук/Полиестер
Бренд Име : Rolecos®
Грижа Instructions Size : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, без кајгана
Големина на :
100% Вистински Фотографии :
Најчесто поставувани прашања
П : Кога ќе можам да добијам мојот предмети?
A : За прилагодено производ, обработка време е за 7-15 дена, додека нормална големина може да бидат испратени во рок од 1-2 дена по поставување на цел. Како и за транспорт на времето, се Изразат потребите за 4-7 дена и Кина Пост потреби за 15-35 дена (Во прилог на Бразил, Русија, Чиле, Колумбија и далечински земји).
П : Зошто јас треба да плаќаат дополнителни сопствени даночни за мојот предмети?
A : На одредени околности, некои земјата може да изврши наплата на сопствени даноци за купување од други земји. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачот треба да биде одговорен за Сопствени Данок на неговата земја, ви благодариме за вашето разбирање.
Се врати и враќање
1.Ние гарантираме вашето zerp ризик purchafse искуство тука
2.Ние го прават нашите најдобри за секој клиент сервер
3.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе се примени на објект, ако не сте задоволни со објектот
4.Ве молиме имајте производ во добра состојба како сте го добиле ,на враќање ќе rissued во рок од 3 дена откако ќе ја прими , да бидат внимание не е inclding превозот и предавање на такси ,ви Благодариме за вашиот разгледа
Повратни информации
Почитувани купувачот , љубезно го цениме вашиот бизнис :
1.Ако задоволни со тоа , ве молиме да ни остават позитивен фидбек од 5 ѕвезди !!
2.Ако не сте задоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме beofre оставајќи негативни повратни информации,и немојте да се отвори dispude. ние ќе endervor за решавање на прашања, ве молиме да ни даде можност да сервер вас , воспостави заедно соработка.
Испорака
1.објектот ќе брод во рок од 3 дена откако ќе заврши исплатата ,има било каков проблем, ние ќе контактирајте го вашиот во времето .
2.За бродот данок , ние се обидат најдобро да ви помогне да се избегне данок ,но не се одговорни за тоа ,ви благодариме за да се разбере.
Hinata Syouyou Јакна Спортски Дресови

За производот

Големина:
M, L
Извор:
долг фустан
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
GC188
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ROLECOS
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Извор Тип:
Историски
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Октоберфест Девојка
Грижа Инструкции:
Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, без кајгана
Материјал:
Памук, Полиестер

Избор на клиент