Шведската earplugs Swedsafe основните блок бучава тивка ноќна се научат прочитајте туристички лет рамнотежа притисок бесплатен превозот

Шведската earplugs Swedsafe основните блок бучава тивка ноќна се научат прочитајте туристички лет рамнотежа притисок бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 767.52
Достапност:


Оригиналот е нашата најпопуларните earplug. Таа има висока слабеењето (звук блокирање) кои ги отстранува несаканите и вознемирувачки звуци. Совршен за да се создаде мирна спиење средина. Оптимизиран влегува низ две големини за да ги собере сите.
Оригиналот е изработена од мек полимер пена со долго проширување време, што ги прави лесно да го вметнете. X-ембос во задниот дел, исто така го прави лесно да се отстрани.
Големина Големи е погодна за средни и големи уво канали.Големина на Мал е погоден за помали уво канали.

За производот

боја:
Мали, Големи
Тип На Објект:
Уво Заштита
Големина:
L&S
Број На Модел На:
оригиналната-жолта
Материјал:
пена
Бренд Име:
NEWWAVE

Избор на клиент