Челик B10 Мини Електричен Мотор Вратило Менгеме Вежба Чак врска ракав Поврзување прачки за 8мм моторни окно

Челик B10 Мини Електричен Мотор Вратило Менгеме Вежба Чак врска ракав Поврзување прачки за 8мм моторни окно

Достапно за нарачка
DEN 100.80
Достапност:

Параметри :
Име : Челик B10 Мини Електричен Мотор Вратило Менгеме Вежба Чак врска ракав Поврзување прачки за 8мм моторни окно
Материјал : Челик
Модел : B10(0.6-6mm)
Одговараат За : 8mm Моторни Окно
Вклучени :
1* Поврзување род

За производот

DIY Материјали:
Металугрија

Избор на клиент