(5piece) Нов NPCE783LAODX 783LAODX NPCE783LA0DX QFP-128 Чипсет

(5piece) Нов NPCE783LAODX 783LAODX NPCE783LA0DX QFP-128 Чипсет

Достапно за нарачка
DEN 378.24
Достапност:


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
NPCE783LAODX
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFP-128

Избор на клиент