Бесплатен Превозот 8pcs Nakamichi Високи Перформанси Злато Позлатен Аудио Одделение Банана Приклучок

Бесплатен Превозот 8pcs Nakamichi Високи Перформанси Злато Позлатен Аудио Одделение Банана Приклучок

Достапно за нарачка
DEN 576.00
Достапност:


Бесплатен Превозот 8pcs Nakamichi Високи Перформанси Злато Позлатен Аудио Одделение Банана Приклучок
Nakamichi Високи Перформанси Злато Позлатен Аудио Одделение Банана Приклучок
Опис :
24 K злато позлата за максимална сигнал трансфер и издржливост
Овој конектор е направена од Чист Бакар(Не-Магнетни).
Двојно заклучување со завртки.без crimping или лемење
Лесно се вклопуваат за жица големина до 4mm. Прифаќа говорникот жица :
20 AWG, 19 AWG, 18 AWG, 17 AWG, 16 AWG, 15 AWG, 14 AWG,
13 AWG, 12 AWG, 11 AWG, 10 AWG, 9 AWG, 8 AWG
пакет : 8peices/set

За производот

Стандард:
Други
Бренд Име:
Viborg
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Номинална Струја:
15A
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No
Примена:
HI-FI
Примена:
hifi моќ приклучоци
боја:
слика шоу
Количина:
8 компјутери
Модел:
Nakamichi

Избор на клиент