Мажите Кратки Ракави Кошули Секојдневен висок квалитет Лето Солидна Боја Formals фустан, кошула за машки Кошули Тенок одговара Плус Големина М-4XL
Новак - 35 %

Мажите Кратки Ракави Кошули Секојдневен висок квалитет Лето Солидна Боја Formals фустан, кошула за машки Кошули Тенок одговара

Достапно за нарачка
DEN 948.48
DEN 616.00
Достапност:

Ако ви се допаѓа лабава, ве молиме изберете поголем големина
Табелата
Цел големина
S (38)
M (39)
L (40)
XL (41)
XXL (42)
XXXL (43)
4 XL (44)
големина на ЕЕ. На пример : изберете погрешен големина и боја. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Обично во големината на сад разлика во мерењето на околу 1-3 см. На пример : да ја испратите на погрешна големина или оштетени.
Повод : Случајни, Канцеларија, состанок, состаноци, на интервју и толку. Затоа, вашите 5 ѕвезда позитивни повратни информации е многу важна за нас. Единица : cm (1 cm = 0 : 39 инчи)
транспорт : По вашата исплата цел. Бојата разлики може да бидат предизвикани од други причини, како што се боја рефлексивни екранот, осветлување, историјатот и други причини, меѓутоа, ако сте примени на погрешна боја производи, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. (Освен правни празници) може да се обезбеди (регистрирани воздухопловната Кина Пост) (epacket) (EMS и DHL) транспортни услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми, и да им обезбеди на клиентите со најдобра услуга ви Благодариме!
.8
Должина На Ракав
18. Ние сме многу среќни да го добиете вашиот купувачот убава глетка. Големината и детални спецификации за специфична мерка е прикажано. Тарифите, ние ќе го објави подарок, и најави пониски цени, со цел да се намали или избегне даноците. Мора Да се избере градите облека е обично поголема од вашето тело градите 6-12 СМ , во спротивно тоа може да биде многу помал или многу мала !
4 : Ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме ги споделите со нас вашето рамо CM & градите СМ или висина, СМ и тежина КГ ние може да ви помогне да го изберат најсоодветен облека, но ќе треба да конечно одлучи големина. EMS : 7-30 дена транзит време.
5 : Нашата големина на табелата е сосема точен, бидејќи ако не сте 't внимателно проверете ја големината на маса, по приемот на производот може да се ' t носат, ние не ќе ја преземе главната одговорност, ви благодариме за вашето разбирање
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете на големината на табелата пред да нарачате и да дозволите некои боја разликата се должи на светлината и на екранот. Доколку купувачот, купувачот на товар на одговорност. Прати во 2-7 работни дена од денот на вашата нарачка предмети. И исто така можете да го споделат нашата Ali Express продавница во вашата член СНС или Facebook за споделување на вашиот екран. Големина и боја : 1.
Се земе во предвид големината ќе имаат мала разлика поради manunal мерка, летна облека 2-3 cm, ве Молиме прочитајте ги внимателно, тоа е важно за вас, ви благодариме 1 : Азија големина е помала е ЕУ граѓанин, па споредувајќи рамо и големината на градите е многу важно. Ако тоа е наша одговорност, трошоците за превозот на товар од нас. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Регистрирани воздухопловната Кина Пост : 15-50 дена транзит време, поради потреба на времето во различни земји не се исти. Мерење на ефектот на сите димензии, може да има 2-3 cm отстапување.
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
биста
96
100
104
108
112
116
120
половината
91
95
99
103
107
111
115
рамо
44. Сепак, ние не сме одговорни. Ние чекаат на вашите позитивни повратни информации! Нашиот успех зависи од задоволството на клиентите. Ако најдете големината на производот не ви одговара, можете да не контактирате директно. Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек.

За производот

Големина:
37 Asian size XS, 38 Asian size S, 39 Asian size M, 40 Asian size L, 41 Asian size XL, 42 Asian size XXL, 43 Asian size XXXL, 44 Asian size 4XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер Влакна,Памук
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
Машки Кошули
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
U-АЈКУЛА
Стил:
Повик
Кошули за мажи со кратки ракави:
маица со кратки ракави
Големина:
38=S, 39=M, 40 =L, 41= XL, 42 =XXL, 43= XXXL , 44= 4XL
адвокатско кратки ракави кошули редовно одговара:
Мажите Кошула
Машки Кошули:
Машка кошула Бизнис
Кошули Тип:
Облечи Кошули
Одговара:
Одговара точно на големина, Однесете вашиот нормален
Мажите Кратко Sleeve Кошула тенок:
кошули за мажи
Мажите Кратки Ракави Кошули Неврзан:
Машки Кошули
адвокатско кратки ракави кошули со јака:
2017 mens кратки ракави кошули
адвокатско кратки ракави кошули тенок одговара:
лето mens кратки ракави кошули

Избор на клиент