нови 7color менување на 3D Bulbing Светлина пеперутка визуелна илузија LED светилка акција фигура мозаик, Сложувалка Прозрачна Едукативни Играчки
Новак - 10 %

нови 7color менување на 3D Bulbing Светлина пеперутка визуелна илузија LED светилка акција фигура мозаик, Сложувалка Прозрачна

Достапно за нарачка
DEN 671.04
DEN 604.00
Достапност:


Функција : 1> Најновите 7color менување на 3 D загатка визуелна илузија;има 7 боја,притиснете еднаш за прикажување на боја,исто така Автоматски циклус трепка 7 бои. 2>бебе себеси DIY собранието ноќ светлина 3>Цел : да бебе господар на работа принципот на допир ноќ светлина 4>Дрвена кутија површина може да се пополни образецот со снег кал; стимулира детската имагинација. 5>Таа е ноќ светлина е исто така занаетите и подарок напон : користете USB (5 V) Моќност : 3 W треба сами DIY Големина : за 22x10x22cm

За производот

Карактеристики:
Блескави
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Бренд Име:
yuanmbm
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
ebaa001

Избор на клиент