прекинувачи - Fama.mk

Штедење Енергија IR Инфраред Сензор за Движење Автоматско Светилка Светлина Контрола Switch DC 12V APR15_35
Новак-19 %
Штедење Енергија IR Инфраред Сензор за Движење Автоматско Светилка Светлина Контрола Switch DC 12V APR15_35

Опис : Таа има универзален единствен систем инсталациската папка.Заврте за да го прилагодите сензорот н

262.08 DEN 212.00
Достапност: Достапно за нарачка
Еу 2 Банда 1 Начин се Префрлите Европскиот Стандард 86 Wallpad Бела Калено Стакло LED Допир Светлина Ѕид Прекинувачи 2 Банда
Новак-30 %
Еу 2 Банда 1 Начин се Префрлите Европскиот Стандард 86 Wallpad Бела Калено Стакло LED Допир Светлина Ѕид Прекинувачи 2 Банда

Еу 2 Банда 1 Начин се Префрлите Европскиот Стандард 86 Wallpad Бела Калено Стакло LED Допир Светлина Ѕид Прекин

1089.60 DEN 763.00
Достапност: Достапно за нарачка
Smart Home Таванот Светилка Светлината LED Сијалица Далечински Управувач Вклучите Безжична Ѕид Pannel Предавателот Копче за Влез
Новак-21 %
Smart Home Таванот Светилка Светлината LED Сијалица Далечински Управувач Вклучите Безжична Ѕид Pannel Предавателот Копче за Влез

Оваа мини AC22 OV Приемник одбор е одличен производ Нејзината големина е мини Ретко AC Приемник одбор може д

1056.00 DEN 834.00
Достапност: Достапно за нарачка
Мини Далечински Управувач Switch AC220V 1pcs 12CH Предавателот Влез Излез LED Светла Ѕид Светилки Сијалица, Remote НА OFF Контрола
Новак-10 %
Мини Далечински Управувач Switch AC220V 1pcs 12CH Предавателот Влез Излез LED Светла Ѕид Светилки Сијалица, Remote НА OFF Контрола

1)Приемник (switch)Канал : 1 CHРаботен Напон : 220 V (180 V240 V)Макс оптоварување струја : 10 A (треба подобро помал од 7А

3071.52 DEN 2764.00
Достапност: Достапно за нарачка
DC3.5V-12V Мини Реле Приемник Далечински Управувач Прекинувачи DC3.7V 4.5 V 5V 6V 7.4 V 9V 12V НЕ COM NC Микро Безжична LED Моќ
Новак-10 %
DC3.5V-12V Мини Реле Приемник Далечински Управувач Прекинувачи DC3.7V 4.5 V 5V 6V 7.4 V 9V 12V НЕ COM NC Микро Безжична LED Моќ

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контро

709.92 DEN 639.00
Достапност: Достапно за нарачка
315/433Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch DC 12V 10A 1CH Реле Приемник Модул и RF Предавателот Далечински Контроли
Новак-10 %
315/433Mhz Универзален Безжичен Далечински Управувач Switch DC 12V 10A 1CH Реле Приемник Модул и RF Предавателот Далечински Контроли

Висок Квалитет DC12 V Мини 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи со Приемник Модул 315 / 433mhzНие defau

873.12 DEN 786.00
Достапност: Достапно за нарачка
19 мм авто-заклучување метал притисни копче за префрлање напон 220v големи тековната 10 црвениот зелено, жолто и сино бела бакар
Новак-5 %
19 мм авто-заклучување метал притисни копче за префрлање напон 220v големи тековната 10 црвениот зелено, жолто и сино бела бакар

И корисни коментари за други клиенти.1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 1430 дена за неисправни

216.00 DEN 205.00
Достапност: Достапно за нарачка
500m Мини Големина на AC напон 220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Реле 15pcs Приемник +1pcs 15CH Предавателот
Новак-10 %
500m Мини Големина на AC напон 220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Реле 15pcs Приемник +1pcs 15CH Предавателот

1)Приемник (switch)Канал : 1 CHРаботен Напон : 220 V (180 V240 V)Макс оптоварување струја : 10 A (треба подобро помал од 7А

3681.12 DEN 3313.00
Достапност: Достапно за нарачка
Топла Висока Тековната 10Pcs/Многу 25.5X30.8мм Црвена Светлина Осветлен 4PIN DPST/ИСКЛУЧУВАЊЕ Рокер Switch 16A 250V AC/20A 125V
Новак-49 %
Топла Висока Тековната 10Pcs/Многу 25.5X30.8мм Црвена Светлина Осветлен 4PIN DPST/ИСКЛУЧУВАЊЕ Рокер Switch 16A 250V AC/20A 125V

Топла Висока Тековната 10 Pcs / Многу 25.5 X30.8мм Црвена Светлина Осветлен 4 PIN DPST / ИСКЛУЧУВАЊЕ Рокер Switch 16 A 250 V

503.04 DEN 256.00
Достапност: Достапно за нарачка
RS30 Серија АЛПИТЕ се Префрлите 45mm 4.5 cm Моно B10K Слајд Potentiometer Говорникот Миксер Faders месо тело Должина 10ММ
Новак-5 %
RS30 Серија АЛПИТЕ се Префрлите 45mm 4.5 Cm Моно B10K Слајд Potentiometer Говорникот Миксер Faders месо тело Должина 10ММ

Бројот на телото отпор Еден линк за Инсталација на ветер Вертикална Патување 30мм Оперативниот дел форм

216.00 DEN 205.00
Достапност: Достапно за нарачка
AC220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 2Keys 1piece Предаватели & 1piece Приемник Мини Големина 315/433Mhz
Новак-10 %
AC220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 2Keys 1piece Предаватели & 1piece Приемник Мини Големина 315/433Mhz

Сите големи кредитни картички се прифаќаат,и сме го добиле тоа во 24 часа3.Ако стоки помалку од 1,5 Кг,ние б

464.16 DEN 418.00
Достапност: Достапно за нарачка
Новиот Smart Home 1CH AC220V Безжичните Радио RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник и Предавател за Светилка
Новак-10 %
Новиот Smart Home 1CH AC220V Безжичните Радио RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник и Предавател за Светилка

Плаќањето мора да се примени во рок од 10 работни дена од денот на аукција затворање на Превозот : 1...

647.04 DEN 582.00
Достапност: Достапно за нарачка
DC 12V 1CH 1 CH 10A Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник 2 Мини Реле Приемник Ѕид Предавателот се Префрлите
Новак-10 %
DC 12V 1CH 1 CH 10A Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник 2 Мини Реле Приемник Ѕид Предавателот се Префрлите

DC 12 V 1 CH 1 CH 10 A Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник 2 Мини Реле Приемник Ѕид Предавателот

648.96 DEN 584.00
Достапност: Достапно за нарачка
Безжичен Далечински Управувач Switch 12V 10A Мини Ресивер + Предавателот Фиксна Код за Пристап Вратата на Системот за Контрола
Новак-10 %
Безжичен Далечински Управувач Switch 12V 10A Мини Ресивер + Предавателот Фиксна Код за Пристап Вратата на Системот за Контрола

Безжичен Далечински Управувач Switch 12 V 10 A Мини Ресивер + Предавателот Фиксна Код за Пристап Вратата на Си

809.28 DEN 728.00
Достапност: Достапно за нарачка
AC220V 1 канал Реле Контакт Далечински Прекинувачи Дома Светлина, Крушка Светилка LED Безжична Конзола Црн Push Копчето Transmitter10A
Новак-11 %
AC220V 1 канал Реле Контакт Далечински Прекинувачи Дома Светлина, Крушка Светилка LED Безжична Конзола Црн Push Копчето Transmitter10A

1.Работен Напон : AC220 V + 10%2.Макс Оптоварување : 10 A Реле, Resistive оптоварување≤8 A, Индуктивен товар≤3А3.Канал :

384.00 DEN 342.00
Достапност: Достапно за нарачка
Coswall Сосема Нов Пристигнување 1 Банда 1 Пат на Случаен избор, Кликнете Push Button Ѕид Светлина Прекинувач Со LED Индикатор
Новак-25 %
Coswall Сосема Нов Пристигнување 1 Банда 1 Пат на Случаен избор, Кликнете Push Button Ѕид Светлина Прекинувач Со LED Индикатор

Coswall Сосема Нов Пристигнување 1 Банда 1 Пат на Случаен избор, Кликнете Push Button Ѕид Светлина Прекинувач Со LE

302.40 DEN 227.00
Достапност: Достапно за нарачка
2 парчиња/Многу МИ-8104 Граница Вклучите Ротари Пластични Ролери Рака Затворен Граница Вклучите Сосема Нов
Новак-7 %
2 парчиња/Многу МИ-8104 Граница Вклучите Ротари Пластични Ролери Рака Затворен Граница Вклучите Сосема Нов

Опис : МИ8104 Граница Вклучите Ротари Пластични Ролери Рака Затворен Граница Вклучите Име на Производ Гра

359.52 DEN 335.00
Достапност: Достапно за нарачка
DC6V-36V Широк Напон Спектар Далечински Switch 7.4 V 9V 12V 13V 14V 18V 24V 28V 36V Автомобил, Автобус, Камион Мотоцикл батеријата
Новак-48 %
DC6V-36V Широк Напон Спектар Далечински Switch 7.4 V 9V 12V 13V 14V 18V 24V 28V 36V Автомобил, Автобус, Камион Мотоцикл батеријата

Примачот на текст DC6 VDC36 V, Мини големина ,Учење Точка на примачот да се појавување на испраќачот, низок на

720.00 DEN 374.00
Достапност: Достапно за нарачка
Сензор за движење Светлина се Префрлите на AC напон 220V Затворен Отворено Автоматско Инфраред ПИР Сензор за Движење Switch за
Новак-20 %
Сензор за движење Светлина се Префрлите на AC напон 220V Затворен Отворено Автоматско Инфраред ПИР Сензор за Движење Switch за

Сензор за движење Светлина се Префрлите на AC напон 220 V Затворен Отворено Автоматско Инфраред ПИР Сензор

616.32 DEN 493.00
Достапност: Достапно за нарачка
2017 Нови RF Мини Безжичен Далечински Светлина Контрола НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 1 CH 2* Ресивер со Црна Случај+1*Предавател Светилка
Новак-10 %
2017 Нови RF Мини Безжичен Далечински Светлина Контрола НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 1 CH 2* Ресивер со Црна Случај+1*Предавател Светилка

1)Приемник (switch)Канал : 1 CHРаботен Напон : 220 V (180 V240 V)Макс оптоварување струја : 10 A (треба подобро помал од 7А

634.56 DEN 571.00
Достапност: Достапно за нарачка
Презентацијата 2420 Од предлозите