интегрирани кола - Fama.mk

Бесплатен Превозот 2 парчиња оригинални автентични NRF24L01 + безжичен модул 2.4 G безжична комуникација одбор 2.54 Mm интерфејс

Модул Детали(1) 2.Следниве се исти како " XL24 L01D01 Модули може да се широко се користи во различни краток опс

DEN 220.80
Достапност: Достапно за нарачка
74HC595 Статични Возење 3 Сегмент Дигитален Дисплеј Модул Лесна Може Серија 0.5-инчен 3-светла Црвена боја
Новак-4 %
74HC595 Статични Возење 3 Сегмент Дигитален Дисплеј Модул Лесна Може Серија 0.5-инчен 3-светла Црвена боја

Опис : 1.3начин светла црвена дигитален дисплеј модул, постојат четири завртки дупки Лесно да се инсталир

109.92 DEN 105.00
Достапност: Достапно за нарачка
Презентацијата 2573 Од предлозите