чипка - Fama.mk

XWL Нов Висок Квалитет 12M/многу 7cm Широк Завеса Чипка Додатоци Драпериите Tassel Работ Скриј Лента DIY Шиење Насловна Оркестарот
Новак-25 %
XWL Нов Висок Квалитет 12M/многу 7cm Широк Завеса Чипка Додатоци Драпериите Tassel Работ Скриј Лента DIY Шиење Насловна Оркестарот

XWL Висок Квалитет 12 M / многу 7cm Широк Завеса Чипка Додатоци Драпериите Tassel Работ Скриј Лента DIY Шиење Дома

2682.24 DEN 2012.00
Достапност: Достапно за нарачка
Нето француска Чипка Ткаенина Година Најновите бела guipure чипка ткаенина со вез мрежа tulle африкански чипка ткаенина
Новак-15 %
Нето француска Чипка Ткаенина Година Најновите бела Guipure чипка ткаенина со вез мрежа Tulle африкански чипка ткаенина

Африкански чипка ткаенинаНајдобар подарок за себе и за пријатели,роднини,семејстваВисок квалитет,фабр

3120.00 DEN 2652.00
Достапност: Достапно за нарачка
3 Двор/многу DIY рачно изработени Црно Бела Чипка Ткаенина Декорација 22-45см Памук Везови Нето Цвет Чипка Намали Додатоци YN281

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 22cm / 45см Ткаенина Боја : Црна / Млеко бела / Беж Пакување

DEN 407.52
Достапност: Достапно за нарачка
Handcut Африкански Мрежа француски Нето Чипка Ткаенина Африкански Guipure француска чипка ткаенина. Африкански tulle чипка ткаенина
Новак-35 %
Handcut Африкански Мрежа француски Нето Чипка Ткаенина Африкански Guipure француска чипка ткаенина. Африкански Tulle чипка ткаенина

Добредојдовте на Nanxuan Уживајќи во Мода!Вовед : Guipure Чипка така е наречен како Венецијански Чипка, Bobbin Чип

4224.00 DEN 2746.00
Достапност: Достапно за нарачка
3yards/многу 15CM 5.9 Вода Растворлив Памук Везени Чипка Ткаенина DIY Чипка за Шиење Облека Ткаенини Додатоци
Новак-8 %
3yards/многу 15CM 5.9 Вода Растворлив Памук Везени Чипка Ткаенина DIY Чипка за Шиење Облека Ткаенини Додатоци

Функција : 1 Материјал : полиестер / памук 2 Боја : бела 3 Големина : околу 15cm / 5.9" ширина , 4 Одлично за свадба,

360.00 DEN 331.00
Достапност: Достапно за нарачка
5Yards Африкански Злато Жица Mesh Чипка Ткаенина француски Tulle Вода Растворлив Везови Ткаенини Кабелот Чипка Ткаенина Висок
Новак-10 %
5Yards Африкански Злато Жица Mesh Чипка Ткаенина француски Tulle Вода Растворлив Везови Ткаенини Кабелот Чипка Ткаенина Висок

5 Yards Африкански Злато Жица Mesh Чипка Ткаенина француски Tulle Вода Растворлив Везови Ткаенини Кабелот Чипк

3879.84 DEN 3492.00
Достапност: Достапно за нарачка
5 Дворови/pc модерен праска француски нето чипка ткаенина и злато извезени африкански мрежа чипка за фустан BN69-4
Новак-34 %
5 Дворови/pc модерен праска француски нето чипка ткаенина и злато извезени африкански мрежа чипка за фустан BN69-4

Добредојдовте на нашата продавница и да уживате во вашата шопинг !Ако имате било какви прашања на нашит

4032.00 DEN 2661.00
Достапност: Достапно за нарачка
Бесплатен Превозот 2017 Африкански Guipure Чипка Ткаенина За Шиење Африкански Кабелот Чипка Ткаенина За Нигериската Венчаница
Новак-5 %
Бесплатен Превозот 2017 Африкански Guipure Чипка Ткаенина За Шиење Африкански Кабелот Чипка Ткаенина За Нигериската Венчаница

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

1968.00 DEN 1870.00
Достапност: Достапно за нарачка
10yards 3.5 см бела памук везови чипка француска чипка лента ткаенина Guipure Diy скратува искриват плетење шиење Додатоци3267

Име на производ : 3.5 цм ширина памук, ЧипкаМатеријал : 100% памукПроизводот НЕ : 3267Чипка ширина : 3.5 см(најмно

DEN 619.20
Достапност: Достапно за нарачка
Африкански Чипка Ткаенина 2018 Висок Квалитет Чипка Теал Боја Булчински Чипка Ткаенина Со Beaded Нигериската Tulle Мрежа Чипка

Добредојдовте на kalume продавницаДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиентиКонечно,kalume01 сега може исто так

DEN 2064.00
Достапност: Достапно за нарачка
4PCS=2Pairs 23.5*7.5 cm Везени Чипка Applique Чипка Намали За DIY Свадба Фустан во боја на слонова коска Црвена Сина, Розова
Новак-10 %
4PCS=2Pairs 23.5*7.5 Cm Везени Чипка Applique Чипка Намали За DIY Свадба Фустан во боја на слонова коска Црвена Сина, Розова

4 PCS=2 Pairs 23.5*7.5 cm Везени Чипка Applique Чипка Намали За DIY Свадба Фустан во боја на слонова коска Црвена Сина, Ро

203.04 DEN 183.00
Достапност: Достапно за нарачка
Бела beaded Африкански француска чипка флорални tulle guipure Швајцарската чипка ткаенина со многу камења 5 метри висок квалитет
Новак-22 %
Бела Beaded Африкански француска чипка флорални Tulle Guipure Швајцарската чипка ткаенина со многу камења 5 метри висок квалитет

Бела beaded Африкански француска чипка флорални tulle guipure Швајцарската чипка ткаенина со многу камења 5 метр

6032.64 DEN 4705.00
Достапност: Достапно за нарачка
Врвен квалитет 6Yards/Многу Европски стил на резолуцијата исклучување бело/Црвено автомобил коска чипка headdress свадба додатоци
Новак-11 %
Врвен квалитет 6Yards/Многу Европски стил на резолуцијата исклучување бело/Црвено автомобил коска чипка Headdress свадба додатоци

Добредојдовте на нашата продавница! Име на производ : sequins embroieredlace намали Ширина : 9.5 cm=3.74 инчен(1inch=2.54 см)

671.52 DEN 598.00
Достапност: Достапно за нарачка
Бесплатен превозот (5yards/pc) убава јоргованот пурпурна Швајцарската voile чипка ткаенина Африкански памук, чипка ткаенина и
Новак-34 %
Бесплатен превозот (5yards/pc) убава јоргованот пурпурна Швајцарската Voile чипка ткаенина Африкански памук, чипка ткаенина и

добредојде Добредојдовте во нашата продавница и да уживате во вашата шопинг Краток вовед : Висок квали

4080.00 DEN 2693.00
Достапност: Достапно за нарачка
Нови Пристигнување Романтична DIY рачно изработени Elegent Бела Чипка Скратува Мулти-слоеви Позлатен Износени Чипка за DIY Accessary
Новак-10 %
Нови Пристигнување Романтична DIY рачно изработени Elegent Бела Чипка Скратува Мулти-слоеви Позлатен Износени Чипка за DIY Accessary

Добредојдовте во мојата продавница !Големина : 2layer 15cmБоја : бела(млеко бела) / кајгана белаПакет : 3yards / мн

767.52 DEN 691.00
Достапност: Достапно за нарачка
Трговија на големо 1pc Везови долго Паун Пердув Мотив Venise Чипка јака материјали,жените diy Прирачник чипка ткаенина трим занаети
Новак-20 %
Трговија на големо 1pc Везови долго Паун Пердув Мотив Venise Чипка јака материјали,жените Diy Прирачник чипка ткаенина трим занаети

Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!Misaya 1pc Везови долго Паун Пердув Мотив Venise Чипка јака материјали,

126.72 DEN 101.00
Достапност: Достапно за нарачка
10Yds Гроздобер Црна И Бела Чипка Работ Трим Свадба Лента Applique Шиење Занает За Ѓердан DIY Занает Материјали
Новак-5 %
10Yds Гроздобер Црна И Бела Чипка Работ Трим Свадба Лента Applique Шиење Занает За Ѓердан DIY Занает Материјали

Функција : Чипка Намали .Големина : Околу 2,5 см .Количина : 10yards.Потекло : произведено во Кина .Имаме и други

700.80 DEN 666.00
Достапност: Достапно за нарачка
5Yards ширина 1.5 cm Beaded Бисер Бело Злато Средување на Чипка Лента Украси За Дома, DIY за Шиење облека Свадба Занаети Декорација
Новак-15 %
5Yards ширина 1.5 Cm Beaded Бисер Бело Злато Средување на Чипка Лента Украси За Дома, DIY за Шиење облека Свадба Занаети Декорација

Чипка вашиот најдобар избор $ 9.3 / Многу $11.15 17% НАДВОР $ 7.3 / Многу $8.70 16 % ПОПУСТ $ 7.9 / Многу $9.60 18 % ПОПУСТ $ 8.59

446.40 DEN 380.00
Достапност: Достапно за нарачка
5yrd/многу Големина:3cm тантела таписерии Flowerlet embellishments за текстил Трим чипка за DIY Облека, додатоци(сс-1831-258)
Новак-20 %
5yrd/многу Големина:3cm тантела таписерии Flowerlet Embellishments за текстил Трим чипка за DIY Облека, додатоци(сс-1831-258)

Спецификации : ширина : 3cmC olors : како фотографија покажаPls забелешка : Поради фото светлина, вистински обј

143.52 DEN 115.00
Достапност: Достапно за нарачка
Beaded Црвено 3row Sequin Ткаенина Плетенка Applique Лента Декорирани Разубавувањето LaceTrim 20mm Шиење Материјали за Занает
Новак-12 %
Beaded Црвено 3row Sequin Ткаенина Плетенка Applique Лента Декорирани Разубавувањето LaceTrim 20mm Шиење Материјали за Занает

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,

1103.52 DEN 971.00
Достапност: Достапно за нарачка
Плетенка Сребро Црвена Чипка Лента Извртени Разубавувањето Металните Украси Applique Ткаенина за Шиење Материјали за Занает Крпа
Новак-12 %
Плетенка Сребро Црвена Чипка Лента Извртени Разубавувањето Металните Украси Applique Ткаенина за Шиење Материјали за Занает Крпа

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,

1295.52 DEN 1140.00
Достапност: Достапно за нарачка
Ткаени Сјајот Портокал Злато Чипка Лента Трим да се Шие на Applique Декорирани Ткаенина Средување на Материјали за Шиење за Занает
Новак-12 %
Ткаени Сјајот Портокал Злато Чипка Лента Трим да се Шие на Applique Декорирани Ткаенина Средување на Материјали за Шиење за Занает

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,

1295.52 DEN 1140.00
Достапност: Достапно за нарачка
Бесплатен превозот бела eyelash чипка се облекуваат жените фустан со висок квалитет декоративни ткаенини мека трепките 16 см
Новак-5 %
Бесплатен превозот бела Eyelash чипка се облекуваат жените фустан со висок квалитет декоративни ткаенини мека трепките 16 см

Ткаенина Материјал : Eyelash чипка везени газа Ткаенина Ширина : 16 CM Ткаенина Боја : Бела Црна Функција : Пого

364.80 DEN 347.00
Достапност: Достапно за нарачка
(3 M/pack ) Трепките чипка намали бела црна Облека, додатоци везови чипка ткаенина diy додатоци 26cm широк laciness
Новак-5 %
(3 M/pack ) Трепките чипка намали бела црна Облека, додатоци везови чипка ткаенина Diy додатоци 26cm широк Laciness

Ткаенина Материјал : Eyelash чипка везени газа Ткаенина Ширина : 26 CM Ткаенина Боја : Бела Црна Функција : Пого

374.40 DEN 356.00
Достапност: Достапно за нарачка
Африкански француски Везени Нето Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Злато Нигериската Laces Ткаенина Булчински француски Tulle
Новак-25 %
Африкански француски Везени Нето Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Злато Нигериската Laces Ткаенина Булчински француски Tulle

Африкански француски Везени Нето Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Злато Нигериската Laces Ткаенина Бул

4080.00 DEN 3060.00
Достапност: Достапно за нарачка
YACKALASI 14 Yds Tulle Везени Чипка Ткаенина Мека Tulle Шиење Чипка Цвет Здолниште Облека Скратува Scalloped Appliqued 10CM
Новак-13 %
YACKALASI 14 Yds Tulle Везени Чипка Ткаенина Мека Tulle Шиење Чипка Цвет Здолниште Облека Скратува Scalloped Appliqued 10CM

дворот дворВе Молиме Да Се Напомене : За Yardage Чипка / Ткаенини, Мери со Рака,Ве Молиме Allowe / Прифатат Тоа Ко

938.40 DEN 816.00
Достапност: Достапно за нарачка
Топ продажба памук Африкански чипка ткаенина,добар квалитет Швајцарската voile чипка за жените се облекуваат! CLP-281
Новак-25 %
Топ продажба памук Африкански чипка ткаенина,добар квалитет Швајцарската Voile чипка за жените се облекуваат! CLP-281

Топ продажба 100% памук Африкански чипка ткаенина,добар квалитет Швајцарската voile чипка за жените се обле

4368.00 DEN 3276.00
Достапност: Достапно за нарачка
Исклучување Бел Памук, чипка намали , Топки чипка ткаенина, Облека чипка намали додатоци 20 метри/многу 0.8 см Ширина
Новак-20 %
Исклучување Бел Памук, чипка намали , Топки чипка ткаенина, Облека чипка намали додатоци 20 метри/многу 0.8 см Ширина

Ширина : 0.8 cm / 0.31" Боја : Off Бела Цена е за 20 метри Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствув

815.52 DEN 652.00
Достапност: Достапно за нарачка
5Yards/Многу Чипка Намали Ширина 16cm Црно и Бело Двоен Слој Шупливи Organist Flounced Чипка Ткаенина рачно изработени DIY Додатоци

дворот Ширина : 14 СМ пакување : 5 Yards / многу Боја : Црна,надвор бела Функција : Погоден за било DIY, со украси

DEN 470.40
Достапност: Достапно за нарачка
Луксузна Бесплатен превозот 3D цвеќиња Розова voile ткаенина големо на венчаница Монистра за шиење облека Африкански чипка ткаенини
Новак-5 %
Луксузна Бесплатен превозот 3D цвеќиња Розова Voile ткаенина големо на венчаница Монистра за шиење облека Африкански чипка ткаенини

00 / многудворови / многуPOd2318 текстилни везови ткаенина Hometextile ткаенина билатерални субвенција компјут

4746.24 DEN 4509.00
Достапност: Достапно за нарачка
5 Метри по Многу 21CM Ширина Бела Вода Растворлив Чипка Намали за Шиење Флорални Чипка Ткаенина Шупливи-од Чипка Скратува Фустан
Новак-5 %
5 Метри по Многу 21CM Ширина Бела Вода Растворлив Чипка Намали за Шиење Флорални Чипка Ткаенина Шупливи-од Чипка Скратува Фустан

Да бидам искрен, јас сум навистина среќен што ти се во посета на мојот продавница, и јас сум подготвен да

1343.52 DEN 1276.00
Достапност: Достапно за нарачка
Презентацијата 1115 Од предлозите