навивачите And ладење - Fama.mk

Брз Слободен Брод Три-во-едно Цевка Бендер/ПРИРАЧНИК за ВИТКАЊЕ TOOLs/Прирачник Цевка Бендер 6 8 10мм U-облик наведнуваат алатки
Новак-8 %
Брз Слободен Брод Три-во-едно Цевка Бендер/ПРИРАЧНИК за ВИТКАЊЕ TOOLs/Прирачник Цевка Бендер 6 8 10мм U-облик наведнуваат алатки

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Ние обично знак на сто

1200.00 DEN 1104.00
Достапност: Достапно за нарачка
1pc 100mmx100mmx1.5mm графичкиот процесор Northbridge IC LED Чипсет Heatsink Ладење Проводници Силикони Термички Подлога,100x100x1.5mm
Новак-21 %
1pc 100mmx100mmx1.5mm графичкиот процесор Northbridge IC LED Чипсет Heatsink Ладење Проводници Силикони Термички Подлога,100x100x1.5mm

торба Карактеристики Избор на топлинска силициум филм главна цел е да се намали контакт термичка отпор

191.52 DEN 151.00
Достапност: Достапно за нарачка
2 парчиња/многу T128010SH DC 12V 0.25 А,0.50 НА 75mm За ASUS HD7870 HD7850 DirectCU II Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење
Новак-5 %
2 парчиња/многу T128010SH DC 12V 0.25 А,0.50 НА 75mm За ASUS HD7870 HD7850 DirectCU II Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење

T128010 SH DC 12 V 0.25 А,0.50 НА 75mm За ASHD7870 HD7850 Direct CU II Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење 4 PinНапомена : 1.Кога ќ

767.52 DEN 729.00
Достапност: Достапно за нарачка
Делта 90*25 плоча двојна со контрола на температурата и брзината регулатива компјутер шасија фан AFB0912H
Новак-25 %
Делта 90*25 плоча двојна со контрола на температурата и брзината регулатива компјутер шасија фан AFB0912H

Бренд : Тајван Делта / DELTAБизнис : Делта Costar Electronics Inc (Делта произведува Електроника за Јавни Co., Ltd)Модел :

960.00 DEN 720.00
Достапност: Достапно за нарачка
Бесплатен Превозот ДЕЛТА 9CM 90MM 90*90*38MM 92*92*38MM 9038 EFB0912HHE DC12V 0.63 три линии серверот инверторот вентилаторот
Новак-25 %
Бесплатен Превозот ДЕЛТА 9CM 90MM 90*90*38MM 92*92*38MM 9038 EFB0912HHE DC12V 0.63 три линии серверот инверторот вентилаторот

Бренд : Тајван Delta DELTAБизнис : Делта Costar Electronics Inc (Делта произведува Електроника за Јавни Co., Ltd) модел : DEB0912

480.00 DEN 360.00
Достапност: Достапно за нарачка
Брз Слободен Брод Големи сончоглед радијатор 120*92*30мм надолу светилка песна светлината алуминиум профил кружни цевки радијатор
Новак-8 %
Брз Слободен Брод Големи сончоглед радијатор 120*92*30мм надолу светилка песна светлината алуминиум профил кружни цевки радијатор

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

432.00 DEN 397.00
Достапност: Достапно за нарачка
Трговија на големо Делта EFB0405VHD EFB0405VHD-R00 4CM 4020 40*40*20mm DC5V 0.50 3-СТР серверот инверторот вентилаторот за ладење
Новак-24 %
Трговија на големо Делта EFB0405VHD EFB0405VHD-R00 4CM 4020 40*40*20mm DC5V 0.50 3-СТР серверот инверторот вентилаторот за ладење

Модел EFB0405 VHDR00Големина 40 * 40 * 20mmЛагери Superflo ( двоен топката имајќи )Стандарден напон DC 5 VБучава 30.5 велика

14879.52 DEN 11308.00
Достапност: Достапно за нарачка
Бесплатен Превозот Нови оригинални SANLY SF6028SM 2pin DC12V 0.1 Тивок турбо компресор за Ултра тивок фан овлажнител
Новак-10 %
Бесплатен Превозот Нови оригинални SANLY SF6028SM 2pin DC12V 0.1 Тивок турбо компресор за Ултра тивок фан овлажнител

Бесплатен Превозот Нови оригинални SANLY SF6028 SM 2pin DC12 V 0.1 Тивок турбо компресор за Ултра тивок фан овлажнит

616.32 DEN 555.00
Достапност: Достапно за нарачка
Сребро 150x60x25mm Алуминиум Топлина Мијалник Радијатор Heatsink за Чип Проектор VGA RAM меморија LED Моќ Автомобил Засилувач
Новак-13 %
Сребро 150x60x25mm Алуминиум Топлина Мијалник Радијатор Heatsink за Чип Проектор VGA RAM меморија LED Моќ Автомобил Засилувач

Функција Широко се користи за компјутер PC чипсет, моќ IC, моќност електрични уред, LED светло уреди, итн.Кор

172.32 DEN 150.00
Достапност: Достапно за нарачка
Презентацијата 1415 Од предлозите