компјутерски кабли и конектори - Fama.mk

HDMI да CVBS HDMI Видео Конвертор, снимање на аудио видео од HDMI да HDMI или YPBPR ,hdmi рка поддржува HDCP протокол Бесплатен
Новак-5 %
HDMI да CVBS HDMI Видео Конвертор, снимање на аудио видео од HDMI да HDMI или YPBPR ,hdmi рка поддржува HDCP протокол Бесплатен

HDMI да CVBS HDMI Видео Конвертор, снимање на аудио видео од HDMI да HDMI или YPBPR ,hdmi рка поддржува HDCP протокол Беспл

2879.52 DEN 2736.00
Достапност: Достапно за нарачка
5Pcs Нови DC Моќност Џек Кабел за ЛЕНОВО Ideapd Y50-70 DC30100LG00 (Кабел ДОЛЖИНА:околу 20cm) Лаптоп Приклучок за Напојување
Новак-25 %
5Pcs Нови DC Моќност Џек Кабел за ЛЕНОВО Ideapd Y50-70 DC30100LG00 (Кабел ДОЛЖИНА:околу 20cm) Лаптоп Приклучок за Напојување

Објектот Спецификација : НОВ Лаптоп, Приклучок за DC Моќност Џек Замена За ЛЕНОВО Ideapd Y5070 DC30100 LG00 (Кабел ДО

833.28 DEN 625.00
Достапност: Достапно за нарачка
Висок квалитет Vga Splitter кабелот 1 компјутер на двоен 2 следи адаптер Y Splitter Vga кабел машки да се женски за Компјутер

Опис : Видео Y Splitter Кабел можете да ја споделите видео лесно и е совршена за презентации Тоа се дели на (S) V

DEN 239.52
Достапност: Достапно за нарачка
МТ-VIKI 8 Портен HDMI Splitter Дистрибутер Видео Споделување на Текст 1 до 8 Излез Повеќе LCD Монитор Synch Екранот МТ-SP108m
Новак-7 %
МТ-VIKI 8 Портен HDMI Splitter Дистрибутер Видео Споделување на Текст 1 до 8 Излез Повеќе LCD Монитор Synch Екранот МТ-SP108m

МТVIKI 8 Портен HDMI Splitter Дистрибутер Видео Споделување на текст 1 до 8 излез повеќе LCD монитор Екранот МТSP108 M

3014.40 DEN 2803.00
Достапност: Достапно за нарачка
МТ-VIKI РКА AV Switch 2 на Текст 1 Излез Аудио Видео Селектор на МТ-231AV за 2 Медија Плеери, Двд-а ТВ Кутии Споделување на 1
Новак-7 %
МТ-VIKI РКА AV Switch 2 на Текст 1 Излез Аудио Видео Селектор на МТ-231AV за 2 Медија Плеери, Двд-а ТВ Кутии Споделување на 1

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТМТVIKI РКА AV се префрлите на МТ231 AV овозможува 2 AV видео сигнали споделување на 1 ТВ.Специ

624.00 DEN 580.00
Достапност: Достапно за нарачка
МТ-Viki 4 Портен USB 2.0 Селектор Switch за 4 PC Споделување на 1 USB Уред Како Печатач Флеш Возачот Глувчето Тастатура 1A4B-СП
Новак-7 %
МТ-Viki 4 Портен USB 2.0 Селектор Switch за 4 PC Споделување на 1 USB Уред Како Печатач Флеш Возачот Глувчето Тастатура 1A4B-СП

МТViki 4 Портен USB 2.0 Селектор Switch 4 PC споделување на 1 USB Уред Како Печатач Флеш Возачот Глувчето Тастатура Sw

465.12 DEN 432.00
Достапност: Достапно за нарачка
Презентацијата 1432 Од предлозите