синџир ѓердани - Fama.mk

2017 Доведе & Никел Слободни 45см Ѓердан Синџир на Модни Накит Сребрена Боја Ѓердан Синџир Бесплатен Превозот
Новак-29 %
2017 Доведе & Никел Слободни 45см Ѓердан Синџир на Модни Накит Сребрена Боја Ѓердан Синџир Бесплатен Превозот

Предмети : 2017 Доведе & Никел Слободни 45см Ѓердан Синџир на Модни Накит Сребрена Боја Ѓердан Синџир Беспл

354.72 DEN 252.00
Достапност: Достапно за нарачка
Нови Кристал Двојно Срцето Девојки Шарм Приврзоци&Ѓердани Моден Бренд Дизајн Поврзани Pendant Австриската Дупчење Ѓердан(X0009)
Новак-19 %
Нови Кристал Двојно Срцето Девојки Шарм Приврзоци&Ѓердани Моден Бренд Дизајн Поврзани Pendant Австриската Дупчење Ѓердан(X0009)

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит синџири ѓердани Материјал : еколошки бакар, вистински зл

566.40 DEN 459.00
Достапност: Достапно за нарачка
Ново! Антички Сребрен Криви Бар Синџир Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Гроздобер Свиткана Ѓердан Одговара 8мм слајд шарм/писмо
Новак-30 %
Ново! Антички Сребрен Криви Бар Синџир Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Гроздобер Свиткана Ѓердан Одговара 8мм слајд шарм/писмо

Можете да DIY да се стави сите писма / шарм заедно на бендови како што се вашите сопствени зборови : )Модер

678.72 DEN 475.00
Достапност: Достапно за нарачка
Мојата монета ѓердан Пеперутка 33mm монети диск за Жени одговара 35mm монета за носител со 80см мушка синџир 6 стил може да избере
Новак-30 %
Мојата монета ѓердан Пеперутка 33mm монети диск за Жени одговара 35mm монета за носител со 80см мушка синџир 6 стил може да избере

Рамката & Монета Носителот материјал е zine легури ,на синџир материјал е од нерѓосувачки челик .Модерен д

952.32 DEN 667.00
Достапност: Достапно за нарачка
Нов 7-40inch Custom Sizes 6/8/10мм Ширина 316L не ' Рѓосувачки Челик Повеќе Боја Поставен Унисекс Византискиот Хривнија/Ѓердан
Новак-10 %
Нов 7-40inch Custom Sizes 6/8/10мм Ширина 316L не ' Рѓосувачки Челик Повеќе Боја Поставен Унисекс Византискиот Хривнија/Ѓердан

99 / парчеБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Топла Продажба Момчето Шарм Хривнија 316 L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Маж

215.52 DEN 194.00
Достапност: Достапно за нарачка
(10 парчиња/многу) G Писмо Ѓердан од Злато Синџир Почетна Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердани Приврзоци Жените Накит

Производ Карактеристики(10 парчиња / многу) G Писмо Ѓердан од Злато Синџир Почетна Ѓердан од не ' Рѓосувач

DEN 4224.00
Достапност: Достапно за нарачка
Хип хоп 30inch Iced-Од Половина Кристал Синџир 15MM Мајами Кубанската Линк CZ Злато Сребрена Боја Хип Хоп Mens Cubra Синџир Ѓердан
Новак-10 %
Хип хоп 30inch Iced-Од Половина Кристал Синџир 15MM Мајами Кубанската Линк CZ Злато Сребрена Боја Хип Хоп Mens Cubra Синџир Ѓердан

Neckalces Големина На : Големина : 30 Inch x 1,5 смЃердани Тежина : 370gБоја : ЗлатнаПакетот Вклучува : 1 компјутер Neckalc

1439.52 DEN 1296.00
Достапност: Достапно за нарачка
MQCHUN 2018 Музички Бенд GnR Guns N Roses Ѓердан Кул Фанови Pendant Мода линк синџир Ѓердани Пријателство Подарок Накит-30
Новак-32 %
MQCHUN 2018 Музички Бенд GnR Guns N Roses Ѓердан Кул Фанови Pendant Мода линк синџир Ѓердани Пријателство Подарок Накит-30

MQCHUN 2018 Музички Бенд Gn R Guns N Roses " Ѓердан Кул Фанови Pendant Мода линк синџир Ѓердани Пријателство Подарок Нак

123.36 DEN 84.00
Достапност: Достапно за нарачка
CAMDOE DANLEN 2017 Мода Pendant Кристално Зголеми Бисери Ѓердан Класичен Природен Камен Макси Жените Долго Шарм Ѓердан & Приврзоци
Новак-5 %
CAMDOE DANLEN 2017 Мода Pendant Кристално Зголеми Бисери Ѓердан Класичен Природен Камен Макси Жените Долго Шарм Ѓердан & Приврзоци

Материјал : Природен каменХривнија Должина: Околу 45СМ48 CMтежина: 50gОпис : 1 Обезбеди Природен Камен Ѓерд

364.32 DEN 346.00
Достапност: Достапно за нарачка
Четири Стил Мода Црна Оникс Плоштадот Монистра Влакно Ѓердан Класичен Природен Камен Долго Шарм Накит За Жените Ѓердан & Приврзоци
Новак-15 %
Четири Стил Мода Црна Оникс Плоштадот Монистра Влакно Ѓердан Класичен Природен Камен Долго Шарм Накит За Жените Ѓердан & Приврзоци

Материјал : Природен каменХривнија Должина: Околу 45СМтежина: 50gОпис : 1 Обезбеди Природен Камен Ѓердан,

335.52 DEN 285.00
Достапност: Достапно за нарачка
60cm * 8мм со Врвен квалитет Хип Хоп Mens Титаниум Нерѓосувачки Челик Злато О Змија Синџир Линк Ѓердан Рапер Буци Момчиња Рапер
Новак-5 %
60cm * 8мм со Врвен квалитет Хип Хоп Mens Титаниум Нерѓосувачки Челик Злато О Змија Синџир Линк Ѓердан Рапер Буци Момчиња Рапер

Материјал : Нерѓосувачки ЧеликNeckalces Димензии : 60cm должина ширина : 8 mmПакетот Вклучува : 1 компјутер Neckalces

575.52 DEN 547.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Нови 1PC 26 Змија Rolo Кутија Фигаро Монистра Чиста 925 Sterling Silver DIY Накит Ѓердан Синџири+Hummer Clasps Поставува
Новак-33 %
JEXXI Нови 1PC 26 Змија Rolo Кутија Фигаро Монистра Чиста 925 Sterling Silver DIY Накит Ѓердан Синџири+Hummer Clasps Поставува

Големина : Ѓердан Должина : 26 Инчи ,Width1.2 2,5 MMМатеријал : 925 Sterling SilverКоличини : 1 PC1 Целосна плаќањето мора да

104.64 DEN 70.00
Достапност: Достапно за нарачка
12mm Azurite Chrysocolla камен мода diy накит жените синџир круг монистра влакно ѓердан елегантен ѓердан накит 18inch BV252
Новак-25 %
12mm Azurite Chrysocolla камен мода Diy накит жените синџир круг монистра влакно ѓердан елегантен ѓердан накит 18inch BV252

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

479.52 DEN 360.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Промоции! 50PCS 18 Златен Ѓердан Синџир Жолта Солидна Злато Плоча Синџир Плоштадот Rolo Ѓердани Поставува Boby Накит за
Новак-33 %
JEXXI Промоции! 50PCS 18 Златен Ѓердан Синџир Жолта Солидна Злато Плоча Синџир Плоштадот Rolo Ѓердани Поставува Boby Накит за

Големина : Ѓердан Должина : 18 Inches ,Ширина 1.3 MMМатеријал : Злато ПозлатенКоличини : 50 КОМПЈУТЕРИ1 Целосна пл

959.52 DEN 643.00
Достапност: Достапно за нарачка
Druzy Камен DIY Монистра, 1 Влакно, 6pcs, 25x35mm, Розова Druzy Конектор, Druzy Кварц Конектори Мушка Камен Pendant Наоѓање на
Новак-8 %
Druzy Камен DIY Монистра, 1 Влакно, 6pcs, 25x35mm, Розова Druzy Конектор, Druzy Кварц Конектори Мушка Камен Pendant Наоѓање на

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.ПинкВиолето

806.40 DEN 742.00
Достапност: Достапно за нарачка
Промет на големо со бесплатен превозот Природни накит >ААА+ 8-9mm tahitian црна природен бисер ѓердани 18-19 Mabe Затворач
Новак-25 %
Промет на големо со бесплатен превозот Природни накит >ААА+ 8-9mm Tahitian црна природен бисер ѓердани 18-19 Mabe Затворач

Ние нудиме 100% Задоволство и Нема Ризик Парите Назад Гаранција Ние потоа да помине големи попусти за наш

1247.04 DEN 936.00
Достапност: Достапно за нарачка
Подарок за Жените Женски Накит Pendant Суспензија Ѓердан Жените Приврзоци Сребрена Боја Накит Colares Pendentif Bijoux JA51
Новак-25 %
Подарок за Жените Женски Накит Pendant Суспензија Ѓердан Жените Приврзоци Сребрена Боја Накит Colares Pendentif Bijoux JA51

Ѓердан,Bijouterie,Изјава Ѓердан,Collares,Колиер,Суспензија,Накит,Ѓердани & Привезоци,Колиер Femme,Bijoux,Гроздобер,Penda

225.12 DEN 169.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI 1PC 3мм Ширина Чиста 925 Sterling Silver Шарм Јаже Ѓердан Синџирите за Накит Со Добар Квалитет Hummer Clasps Поставите
Новак-46 %
JEXXI 1PC 3мм Ширина Чиста 925 Sterling Silver Шарм Јаже Ѓердан Синџирите за Накит Со Добар Квалитет Hummer Clasps Поставите

Големина : Ѓердан Должина : 1624 Inches ,Ширина 3 МММатеријал : 925 Sterling SilverКоличини : 1 PC1 Целосна плаќањето мора

232.80 DEN 126.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Слободни Брза Испорака трговија на Големо 5PCS Многу 18Inches Жолто Злато Исполнет Сингапур Ѓердани Синџир Hummer Затворач
Новак-33 %
JEXXI Слободни Брза Испорака трговија на Големо 5PCS Многу 18Inches Жолто Злато Исполнет Сингапур Ѓердани Синџир Hummer Затворач

2016 година Примерок Цел 18" Микс 10 Видови 18 K Солидна Жолто Злато Исполнет Венеција Фигаро "Rolo Тротоарот Ѓе

559.20 DEN 375.00
Достапност: Достапно за нарачка
свадба Жените Накит 160CM / 64inch Ѓердан 10мм Мулти-боја мешани Бисер Барок Природните Слатководни Бисер
Новак-30 %
свадба Жените Накит 160CM / 64inch Ѓердан 10мм Мулти-боја мешани Бисер Барок Природните Слатководни Бисер

Бројот : P0696Димензии : должина 160cm ,(64 INCH); мушка големина ..10мм .. различна големина, различни цена!Можете да

1439.52 DEN 1008.00
Достапност: Достапно за нарачка
925 Sterling Silver Змеј Скали Ѓердани Џемпер Синџир За Мажи Рачно Изработени Оригинални Гроздобер Тајландски Сребро Мажите Додатоци
Новак-20 %
925 Sterling Silver Змеј Скали Ѓердани Џемпер Синџир За Мажи Рачно Изработени Оригинални Гроздобер Тајландски Сребро Мажите Додатоци

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

3655.20 DEN 2924.00
Достапност: Достапно за нарачка
Висок Квалитет 13mm Широк Полирање Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Кубанската Тротоарот Линк Синџир Белегзија Или Ѓердан За Кул
Новак-10 %
Висок Квалитет 13mm Широк Полирање Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Кубанската Тротоарот Линк Синџир Белегзија Или Ѓердан За Кул

Опис : МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 L не ' рѓосувачки челик1pcsкако истата слика7"40"должина;1

311.52 DEN 280.00
Достапност: Достапно за нарачка
Вистински 9-10мм црна, сина, зелена кафена и сива бои барок бисер ѓердани вистински природен Монистра свадба Жените Подарок збор
Новак-15 %
Вистински 9-10мм црна, сина, зелена кафена и сива бои барок бисер ѓердани вистински природен Монистра свадба Жените Подарок збор

ммЗа големина : Ако ние со име нив како 8 mm, тие треба да бидат повеќе од 7mm на пример 7.Сите непроизвод повр

514.08 DEN 437.00
Достапност: Достапно за нарачка
Нов Долг Ѓердан Kolye White/Black Симулирани-бисер Златна Боја Синџири Ѓердани За Жените Дама Шарм Ѓердани Накит
Новак-29 %
Нов Долг Ѓердан Kolye White/Black Симулирани-бисер Златна Боја Синџири Ѓердани За Жените Дама Шарм Ѓердани Накит

Материјал : Симулиранибисер,метални синџирДолжина : 95cm+10cmБои : Бела / ЦрнаПодарок за : Пријател / Мајката

816.00 DEN 579.00
Достапност: Достапно за нарачка
ГОЛЕМ 12-14MM СРЕБРО СИВА ВИСТИНСКИ БАРОК ОБРАЗОВАН БИСЕР ЃЕРДАНИ 18KGP КРИСТАЛ АА Природен Бисер Сребрен Накит
Новак-21 %
ГОЛЕМ 12-14MM СРЕБРО СИВА ВИСТИНСКИ БАРОК ОБРАЗОВАН БИСЕР ЃЕРДАНИ 18KGP КРИСТАЛ АА Природен Бисер Сребрен Накит

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

761.28 DEN 601.00
Достапност: Достапно за нарачка
Жените Подарок Слатководни Долго ОГРОМНИ МОРСКИ ААА+ 12-15 MM, БЕЛА AKOYA БАРОК БИСЕР ЃЕРДАНИ 18 Природен Бисер Сребрен Накит
Новак-21 %
Жените Подарок Слатководни Долго ОГРОМНИ МОРСКИ ААА+ 12-15 MM, БЕЛА AKOYA БАРОК БИСЕР ЃЕРДАНИ 18 Природен Бисер Сребрен Накит

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

706.56 DEN 558.00
Достапност: Достапно за нарачка
21mm Широк Силни Мажи не 'Рѓосувачки Челик Ѓердан Или Нараквица Тешки Сребро Злато Кастинг Спречување на Кубанската Линк Синџир
Новак-10 %
21mm Широк Силни Мажи не 'Рѓосувачки Челик Ѓердан Или Нараквица Тешки Сребро Злато Кастинг Спречување на Кубанската Линк Синџир

ОписМатеријалКоличинаголеминаконверзија316 Lнерѓосувачки челик1pcs840inch должина;21mm ширина1 инч=25.4 mm или1mm=0

959.52 DEN 864.00
Достапност: Достапно за нарачка
DIY Фацетирани abacus rondelle 5x8mm Зелена калцедон Монистра синџир влакно Ѓердан за жените домот jewelrt 18inch MY1427
Новак-35 %
DIY Фацетирани Abacus Rondelle 5x8mm Зелена калцедон Монистра синџир влакно Ѓердан за жените домот Jewelrt 18inch MY1427

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

402.72 DEN 262.00
Достапност: Достапно за нарачка
Презентацијата 1523 Од предлозите