накит сетови - Fama.mk

PATAYA Вистински Бела Златен Накит Сетови Вода Капка Жолта Природни Циркон Накит Сетови Свадба Додатоци Капка Обетки Прстен Сет
Новак-35 %
PATAYA Вистински Бела Златен Накит Сетови Вода Капка Жолта Природни Циркон Накит Сетови Свадба Додатоци Капка Обетки Прстен Сет

PATAYA Вистински Platinum Позлатен Накит Сетови Вода Капка Жолта Природни Циркон Накит Сетови Свадба Додатоци

1027.20 DEN 668.00
Достапност: Достапно за нарачка
U7 Нови Тренди Ѓердан Поставите Мажите Накит трговија на Големо Златна Боја 3ММ Ширина Пченица Синџир Ѓердан Хривнија Накит Сетови
Новак-50 %
U7 Нови Тренди Ѓердан Поставите Мажите Накит трговија на Големо Златна Боја 3ММ Ширина Пченица Синџир Ѓердан Хривнија Накит Сетови

Ако сакате да купите друга големина на појавување на jewlery ,ве молиме кликнете на следните слики : U7 Нови Т

527.04 DEN 264.00
Достапност: Достапно за нарачка
Гроздобер турски WomenFlower Коло Зелена смола Накит Сетови Ретро Златна Боја Кука Долго Earring&Ѓердан&Прстен Индија Булчински
Новак-17 %
Гроздобер турски WomenFlower Коло Зелена смола Накит Сетови Ретро Златна Боја Кука Долго Earring&Ѓердан&Прстен Индија Булчински

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Allo Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадми

383.52 DEN 318.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Симпатична Дизајн 925 Фунта Сребрена Капка Вода Ѓердан Капка Обетки Поставите Кристал Пеперутка Форма Sautoir Накит Сетови
Новак-35 %
JEXXI Симпатична Дизајн 925 Фунта Сребрена Капка Вода Ѓердан Капка Обетки Поставите Кристал Пеперутка Форма Sautoir Накит Сетови

Ѓердан големина : 18 инчен за Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони Кол

195.36 DEN 127.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Најновите Пристигнување 925 Фунта Кубни Циркони Вонредни Bling Капка Вода Pendant Ѓердан Обетки Накит Сетови
Новак-36 %
JEXXI Најновите Пристигнување 925 Фунта Кубни Циркони Вонредни Bling Капка Вода Pendant Ѓердан Обетки Накит Сетови

2016 Жена 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Поставите Кубни Циркон Кристал Лост Назад Обетки Pendant Ѓердан Убав

193.44 DEN 124.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Популарни Свадба Годишнината Додатоци Цвет Дизајн Кристал Накит Сетови 925 Фунта Сребрен Ѓердан Капка Обетки
Новак-35 %
JEXXI Популарни Свадба Годишнината Додатоци Цвет Дизајн Кристал Накит Сетови 925 Фунта Сребрен Ѓердан Капка Обетки

Ѓердан големина : 18 инчен за Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони Кол

195.36 DEN 127.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Прилично Мода Жените Накит Сетови Сребро 925 Фунта Dragonfly Австриската Кристал Пеперутка Pendant Ѓердан+Обетки Сет
Новак-36 %
JEXXI Прилично Мода Жените Накит Сетови Сребро 925 Фунта Dragonfly Австриската Кристал Пеперутка Pendant Ѓердан+Обетки Сет

2016 Жена 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Поставите Кубни Циркон Кристал Лост Назад Обетки Pendant Ѓердан Убав

209.76 DEN 134.00
Достапност: Достапно за нарачка
Нова Мода на Жените Накит Сетови Сребро од Нерѓосувачки Челик, 8ММ Rolo Линк Љубов Срцето Pendant & Хривнија Ѓердан Ѓердан Накит
Новак-10 %
Нова Мода на Жените Накит Сетови Сребро од Нерѓосувачки Челик, 8ММ Rolo Линк Љубов Срцето Pendant & Хривнија Ѓердан Ѓердан Накит

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

527.52 DEN 475.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI 925 Sterling Silver Dangle Плоштадот Austrain Кристал Pendant Ѓердан Обрачот Earring Поставено Сребро Кристал Накит Поставите
Новак-36 %
JEXXI 925 Sterling Silver Dangle Плоштадот Austrain Кристал Pendant Ѓердан Обрачот Earring Поставено Сребро Кристал Накит Поставите

2016 Жена 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Поставите Кубни Циркон Кристал Лост Назад Обетки Pendant Ѓердан Убав

183.84 DEN 118.00
Достапност: Достапно за нарачка
Топла Продажба Ден на Мајката Сребрена/Златни-Боја Нерѓосувачки Челик Мајка Срца Писмо Прекрасен Ѓердан Обетки Накит Сетови за
Новак-5 %
Топла Продажба Ден на Мајката Сребрена/Златни-Боја Нерѓосувачки Челик Мајка Срца Писмо Прекрасен Ѓердан Обетки Накит Сетови за

MOQ 1 Set Големина Ѓердан Pendant големина : 31*31mm,Earring големина : 15*15mm,синџир должина : 45см Тежина 26g Пакет внатреш

378.24 DEN 360.00
Достапност: Достапно за нарачка
Врвен Квалитет Кубни Циркони Кралицата Плоштадот Камен Jewerly Комплети За Жени Темперамент Свадба Накит Сетови Parure Bijoux
Новак-21 %
Врвен Квалитет Кубни Циркони Кралицата Плоштадот Камен Jewerly Комплети За Жени Темперамент Свадба Накит Сетови Parure Bijoux

Кубен Циркони Кралицата Плоштадот Камен Jewerly Комплети За Жени AS020 Предмет : Накит Поставите AS020Позлата :

1955.04 DEN 1545.00
Достапност: Достапно за нарачка
Idealway Злато Сребрена Боја Јасно Кристал Изјава Ѓердан & Earring Со Долга Жица Tassel Жените Boho Партија Накит Сетови
Новак-28 %
Idealway Злато Сребрена Боја Јасно Кристал Изјава Ѓердан & Earring Со Долга Жица Tassel Жените Boho Партија Накит Сетови

>= $200 долари бесплатен превозот од експрес, Освен за латинска Америка, Средниот Исток, АфрикаМешани целА

770.40 DEN 555.00
Достапност: Достапно за нарачка
Хип Хоп Bling Мајами Кубанската Линк Синџир Злато Сребрен Накит постави Целосно Iced Од Хип Хоп 15mm 30 Синџир Ѓердани & 8 Гривни
Новак-20 %
Хип Хоп Bling Мајами Кубанската Линк Синџир Злато Сребрен Накит постави Целосно Iced Од Хип Хоп 15mm 30 Синџир Ѓердани & 8 Гривни

Пакет1 сет (1 компјутер ѓердан+1 компјутер белегзија )како на сликаГОЛЕМИНА : Ѓердан 75см 30inchБразлетна : 20cm,

1619.04 DEN 1295.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Креативни Модни Накит Топла Продажба Фунта Сребрена Убави Биг Цвет Pendant Ѓердан Обетки во Собата За Жени
Новак-34 %
JEXXI Креативни Модни Накит Топла Продажба Фунта Сребрена Убави Биг Цвет Pendant Ѓердан Обетки во Собата За Жени

Стил : Мода Накит Боја : Сребро Количина : pendant 1+1 парче ѓердан+еден пар обетки 1 Целосна плаќањето мора да

228.96 DEN 151.00
Достапност: Достапно за нарачка
Продажба на Накит>>>трговија на Големо Додатоци 10мм Сребрена Чаша Бисер Бисери Ѓердан Хривнија Обетки Поставува Накит Одлуки

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да

DEN 863.04
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI 10Color Да се Избере 925 Sterling Silver Австриската Кристал Крстот Pendant Ѓердан Обетки Накит Сетови Акции 24 Часа
Новак-33 %
JEXXI 10Color Да се Избере 925 Sterling Silver Австриската Кристал Крстот Pendant Ѓердан Обетки Накит Сетови Акции 24 Часа

Ѓердан големина : 18 инчи, pendant големина : 15 X23 MMКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925 , Авс

320.16 DEN 215.00
Достапност: Достапно за нарачка
Етиопските Накит Постави Африкански Модни Beaded Поставите Еритреја/Нигериската/Arab/Habesha Злато Бела Боја топката Жените Подарок
Новак-20 %
Етиопските Накит Постави Африкански Модни Beaded Поставите Еритреја/Нигериската/Arab/Habesha Злато Бела Боја топката Жените Подарок

Повеќе од $150 ,стоката ќе биде Бесплатен Превозот Преку DHL / Федекс / UPS / Aramex.Проценето Време на Пристигнув

959.52 DEN 768.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Булчински Мода Накит Сетови 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сетови За Невести Кубни Циркон Кристал Поставува Додаток
Новак-33 %
JEXXI Булчински Мода Накит Сетови 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сетови За Невести Кубни Циркон Кристал Поставува Додаток

Ѓердан големина : 18 инчи, pendant големина : Pendant 11 X21 MMКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925 ,

267.84 DEN 180.00
Достапност: Достапно за нарачка
LAN ПАЛАТА злато кристал ѓердан свадба постави vrouwen австриската кристал ѓердан и обетки свадба ѓердан бесплатен превозот
Новак-29 %
LAN ПАЛАТА злато кристал ѓердан свадба постави Vrouwen австриската кристал ѓердан и обетки свадба ѓердан бесплатен превозот

Бренд : Lan ПалатаПредмети : Накит сетови студ earring+ ѓердан (Оригинал бутик)Боја : ЗлатнаЃердан Големина : 56

1368.00 DEN 972.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Jewely Поставува Waterdrop во Облик на Кристал Свадба Ангажман 925 Sterling Silver Earring Ѓердан Жените Партија Подарок
Новак-33 %
JEXXI Jewely Поставува Waterdrop во Облик на Кристал Свадба Ангажман 925 Sterling Silver Earring Ѓердан Жените Партија Подарок

Големина : Ѓердан Должина : 18 Инчи , Кристално 15 MM и 20 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченМатеријал : 9

164.16 DEN 110.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Жените Луксузни Австриската Кристал Накит Сетови Свадби Булчински Додаток 925 Sterling Silver CZ Кристал Капка Обетки Ѓердан
Новак-34 %
JEXXI Жените Луксузни Австриската Кристал Накит Сетови Свадби Булчински Додаток 925 Sterling Silver CZ Кристал Капка Обетки Ѓердан

Материјал : Сребро 925Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена

206.40 DEN 136.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Класичен Накит 925 Фунта Сребрен Накит Сетови остава Earring Кука И Лист Pendant Ѓердани+18 Сингапур Синџир
Новак-33 %
JEXXI Класичен Накит 925 Фунта Сребрен Накит Сетови остава Earring Кука И Лист Pendant Ѓердани+18 Сингапур Синџир

Материјал : Димензии : должина од 18 инчиМатеријал : 925 sterling silverКоличини : 1 КОМПЈУТЕР Pendant Ѓердан и 1 пар earrin

144.00 DEN 96.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Цртан филм Дизајн Симпатична Кубни Циркон Кристал Накит Сетови За Девојки Божиќ Подарок Pendant Ѓердан Hoope Обетки Сет
Новак-33 %
JEXXI Цртан филм Дизајн Симпатична Кубни Циркон Кристал Накит Сетови За Девојки Божиќ Подарок Pendant Ѓердан Hoope Обетки Сет

JEXXI 2016 година Цртан филм Дизајн Симпатична Кубни Циркон Кристал Накит Сетови За Девојки Божиќ Подарок Pen

216.96 DEN 145.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Кубни Циркони Жена Јамка Earring Pendant Ѓердан Накит 925 Sterling Silver Бело Злато Боја со Врвен Квалитет Мода Сет
Новак-33 %
JEXXI Кубни Циркони Жена Јамка Earring Pendant Ѓердан Накит 925 Sterling Silver Бело Злато Боја со Врвен Квалитет Мода Сет

Материјал : 925 фунта сребро ,Кубен Циркони Големина : Синџир : 18 Инчи(За 45cm) Боја : исто како слика Количина

216.00 DEN 145.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Романтична Жените Briday Партија Свадба Накит Поставите 925 Serling Сребро CZ Ѓердан+Обетки Поставува трговија на Големо
Новак-33 %
JEXXI Романтична Жените Briday Партија Свадба Накит Поставите 925 Serling Сребро CZ Ѓердан+Обетки Поставува трговија на Големо

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кубни циркониКоличини

372.00 DEN 249.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Трендовски Кубни Циркон Спирала Pendant Ѓердан Обетки Накит Сетови Жените 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сет
Новак-33 %
JEXXI Трендовски Кубни Циркон Спирала Pendant Ѓердан Обетки Накит Сетови Жените 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сет

JEXXI Трендовски Кубни Циркон Дијамант Спирала Pendant Ѓердан Обетки Накит Сетови Жените 925 Фунта Сребрена Св

190.56 DEN 128.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI Цртан филм Маче, Дизајн на Накит Сетови Тренди Партија Додаток 925 Sterling Silver Ѓердани Капка Обетки Поставува Подароци
Новак-33 %
JEXXI Цртан филм Маче, Дизајн на Накит Сетови Тренди Партија Додаток 925 Sterling Silver Ѓердани Капка Обетки Поставува Подароци

Материјал : Сребро 925Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена

216.00 DEN 145.00
Достапност: Достапно за нарачка
JEXXI промет на Големо со Бесплатен превозот 925 Sterling Silver Нова Модна Изјава Фенси Жените Бисери Ѓердан Обетки Накит Сет
Новак-33 %
JEXXI промет на Големо со Бесплатен превозот 925 Sterling Silver Нова Модна Изјава Фенси Жените Бисери Ѓердан Обетки Накит Сет

Ѓердан големина : 18 инчи,Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925 , Ахат МонистраКоличини :

216.00 DEN 145.00
Достапност: Достапно за нарачка
Презентацијата 1641 Од предлозите